Zadzwoń

Stwórzmy przestrzeń do tworzenia wspomnień! Zyskaj sprzęt AGD

Pozwól nam zająć się resztą. Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy wykończeniowej, dobrze trafiłaś! KARTESA sprawi że Twoje wykończenie mieszkania będzie szybkie i bezstresowe, jak to tylko możliwe! Podaj nam kilka szczegółów dotyczących Twojego nowego mieszkania, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin z bezpłatną wyceną!

Zamów bezpłatną Ofertę

Kompleksowe Wykończenie Pod Klucz. Architektura Wnętrz. Indywidualne podejście.

Zacznij żyć pełnią życia dzięki dopasowanej aranżacji wnętrz. Wysokiej jakości prace wykończeniowe, wyborowe indywidualne projekty i bezkonkurencyjne zarządzanie projektami zapewniające kompleksowe wykończenia wnętrz.

Wycena przed zawarciem umowy

Bez Ukrytych Kosztów

Rozpoczęcie prac w 10 dni

Aranżacja 1zł

Oszczedzaj
15% VAT podatku

Roczna Gwarancja ceny

Projektowanie i wykańczanie wnętrz - Warszawa

KARTESA jest najlepszym rozwiązaniem

Powstaliśmy z myślą o profesjonalnym i przyjaznym wsparciu Klientów w zakresie planowania i realizacji w wysokiej jakości wykończenia mieszkań i domów. Warto zadbać o swoje otoczenie, ale nie za cenę własnego spokoju.

W jednym miejscu przygotujemy projekt, wybierzemy materiały wykończeniowe oraz w zakresie ustalonego budżetu i w zaplanowanym terminie przekażemy klucze do gotowego i posprzątanego mieszkania lub domu. Kompleksowo, terminowo i na każdą kieszeń.

Satysfakcja gwarantowana

5/5

Wykończenie kuchni

Kuchnia jest prawdopodobnie najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu rodzinnym. A dla młodej pary kuchnia to nie tylko miejsce do gotowania, ale też przestrzeń, która łączy Was razem. Dlatego traktujemy to pomieszczenie bardzo poważnie i zawsze zaczynamy od określenia, jak chcecie je wykorzystać. Nasz zespół ekspertów zadba o każdy szczegół, projektując idealny układ szafek i podłogi, aby dopasować je do Waszego stylu życia i stworzyć wymarzoną kuchnię,.

Wykończenie łazienki

Łazienka to często przestrzeń w domu, w której spędzamy wiele czasu rozpoczynając i kończąc dzień. Dostosuj łazienkę do własnych potrzeb. Stwórz łazienkę która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna tworząc idealne środowisko aby się zrelaksować i odprężyć. Nasze wykończenia łazienki obejmują między innymi:  - układanie płytek, montaż sanitariatów, instalacje wodno-kanalizacyjne i oświetlenie - zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu łazienki, niezależnie od jego skali.

Przekonaj się, jak bezstresowo można wykończyć mieszkanie!

Otrzymaj sprzęt AGD w Promocji

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

Cenimy Waszą prywatność. Chcieliśmy Cię powiadomić, że używamy plików cookie, które pomagają nam ulepszać działanie tej strony internetowej oraz spełniać doświadczenie użytkownika. Kliknij “Akceptuję“ jeśli na to wyrażasz zgodę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności klikając "Więcej"
Akceptuję
Zamknij
Privacy Policy