Zadzwoń

Stwórzmy przestrzeń do tworzenia wspomnień

Zacznij żyć pełnią życia dzięki dopasowanej aranżacji wnętrz.  Dyplomowani Architekci pomogą indywidualnie zaprojektować wszystkie wnętrza, wybrać materiały, oświetlenie, spersonalizować kuchnie na wymiar, a ekipa budowlana i stolarska zajmie się realizacją.

Skorzystaj
z Promocji AGD!

Zapisz się na listę

*Zapisując się na listę oczekujących nie zobowiązujesz się do współpracy. Jednak w razie chęci zatrudnienia nas w przyszłości zyskujesz darmowy sprzęt AGD.

Stwórz przestrzeń do tworzenia wspomnień. A my zajmiemy się resztą! Biuro Projektowo Wykończeniowe KARTESA profesjonalnie i rzetelne sprawią, że Twoje wykończenie mieszkania będzie szybkie i bezstresowe!

Kompleksowe Wykończenie Pod Klucz. Architektura Wnętrz. Indywidualne podejście.

Wycena przed zawarciem umowy

Poznaj całkowite koszta przed podpisaniem umowy.

Bez Ukrytych Kosztów

Jedna umowa na wszystkie prace projektowe, wykończeniowe i stolarskie.

Rozpoczęcie prac w 10 dni

Możliwość rozpoczęcia procesu jeszcze przed planowanym odbiorem od Dewelopera.

Aranżacja 1zł

Otrzymujesz koncepcję aranżacji i kosztorys za 10% wartości programu wykończeniowego. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, wpłacona kwota zostanie zaliczona do umowy.

Oszczędzaj
15% VAT podatku

Na kompleksowej usłudze wykończeniowej.

Gwarancja ceny

Rosnące ceny?
Nie czekaj, rezerwuj już dziś. Zamroź u nas swoja wycenę na 12 miesięcy.

Otrzymaj sprzęt AGD w Promocji!

Przekonaj się, jak bezstresowo można wykończyć Pod Klucz!
Odkryj duży wybór urządzeń dla domu w pakiecie.

Projektowanie i wykańczanie wnętrz - Warszawa

KARTESA jest najlepszym rozwiązaniem

Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy wykończeniowej, dobrze trafiłaś!

Powstaliśmy z myślą o profesjonalnym i przyjaznym wsparciu Klientów w zakresie planowania i realizacji w wysokiej jakości wykończenia mieszkań i domów. Warto zadbać o swoje otoczenie, ale nie za cenę własnego spokoju.

W jednym miejscu przygotujemy projekt, wybierzemy materiały wykończeniowe oraz w zakresie ustalonego budżetu i w zaplanowanym terminie przekażemy klucze do gotowego i posprzątanego mieszkania lub domu. Kompleksowo, terminowo i na każdą kieszeń.

Satysfakcja gwarantowana

5/5

Wykończenie kuchni

Kuchnia jest prawdopodobnie najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu rodzinnym. A dla młodej pary kuchnia to nie tylko miejsce do gotowania, ale też przestrzeń, która łączy Was razem. Dlatego traktujemy to pomieszczenie bardzo poważnie i zawsze zaczynamy od określenia, jak chcecie je wykorzystać. Nasz zespół ekspertów zadba o każdy szczegół, projektując idealny układ szafek i podłogi, aby dopasować je do Waszego stylu życia i stworzyć wymarzoną kuchnię,.

Wykończenie łazienki

Łazienka to często przestrzeń w domu, w której spędzamy wiele czasu rozpoczynając i kończąc dzień. Dostosuj łazienkę do własnych potrzeb. Stwórz łazienkę która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna tworząc idealne środowisko aby się zrelaksować i odprężyć. Nasze wykończenia łazienki obejmują między innymi:  - układanie płytek, montaż sanitariatów, instalacje wodno-kanalizacyjne i oświetlenie - zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu łazienki, niezależnie od jego skali.

Nie znalazłaś/znalazłeś tego czego szukasz?

Chcesz wykończyć mieszkanie/dom?

Szukasz ceny?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG