Zadzwoń

Oferta na wykończenie mieszkania. Zyskaj sprzęt AGD

Dziękujemy za kontakt!

Odpiszemy w krótce!

Kompleksowe Wykończenie Pod Klucz. Architektura Wnętrz. Indywidualne podejście.

Zacznij żyć pełnią życia dzięki dopasowanej aranżacji wnętrz. Wysokiej jakości prace wykończeniowe, wyborowe indywidualne projekty i bezkonkurencyjne zarządzanie projektami zapewniające kompleksowe wykończenia wnętrz.

Wycena przed zawarciem umowy

Bez Ukrytych Kosztów

Rozpoczęcie prac w 10 dni

Aranżacja 1zł

Oszczedzaj
15% VAT podatku

Roczna Gwarancja ceny

Projektowanie i wykańczanie wnętrz - Warszawa

KARTESA jest najlepszym rozwiązaniem

Powstaliśmy z myślą o profesjonalnym i przyjaznym wsparciu Klientów w zakresie planowania i realizacji w wysokiej jakości wykończenia mieszkań i domów. Warto zadbać o swoje otoczenie, ale nie za cenę własnego spokoju.

W jednym miejscu przygotujemy projekt, wybierzemy materiały wykończeniowe oraz w zakresie ustalonego budżetu i w zaplanowanym terminie przekażemy klucze do gotowego i posprzątanego mieszkania lub domu. Kompleksowo, terminowo i na każdą kieszeń.

Satysfakcja gwarantowana

5/5

Wykończenie kuchni

Kuchnia jest prawdopodobnie najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu rodzinnym. A dla młodej pary kuchnia to nie tylko miejsce do gotowania, ale też przestrzeń, która łączy Was razem. Dlatego traktujemy to pomieszczenie bardzo poważnie i zawsze zaczynamy od określenia, jak chcecie je wykorzystać. Nasz zespół ekspertów zadba o każdy szczegół, projektując idealny układ szafek i podłogi, aby dopasować je do Waszego stylu życia i stworzyć wymarzoną kuchnię,.

Wykończenie łazienki

Łazienka to często przestrzeń w domu, w której spędzamy wiele czasu rozpoczynając i kończąc dzień. Dostosuj łazienkę do własnych potrzeb. Stwórz łazienkę która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna tworząc idealne środowisko aby się zrelaksować i odprężyć. Nasze wykończenia łazienki obejmują między innymi:  - układanie płytek, montaż sanitariatów, instalacje wodno-kanalizacyjne i oświetlenie - zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu łazienki, niezależnie od jego skali.

Przekonaj się, jak bezstresowo można wykończyć mieszkanie!

Otrzymaj sprzęt AGD w Promocji

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG

POBIERZ KATALOG